Küsi tasuta demo!
+3726999099

Oleme Sinu kliendisuhtluse & HR tarkvaralahenduste partner.

Kuigi meie peakontor asub Eestis, kasutatakse meie pilveteenuseid üle maailma ja meie süsteemid aitavad teenindada kliente ööpäevaringselt.

Meie liikumapanev jõud on meie kliendid ja nende pidevalt muutuvad väljakutsed. Teame, kuidas klienditeenindus parimal viisil tööle panna, ja pakume oma klientidele lahendusi, mille töökindlust oleme ise juba tõestanud.


Tegeleme kogu kliendisuhtluse tarkvaralahenduste juurutamise ja haldamise elutsükliga, alates pilve infrastruktuuri ja erilahenduste arendamisest, tarkvara paigaldusest ja integreerimisest kuni konsultatsioonide ning tugi- ja hooldusteenuseni.

Saad valida teenuseid alates lihtsast nõustamisest kuni täielikult toimivate Contact Center ja CRM süsteemideni.

Koostööst IPCCga võidad:

  • Aktiivne koostöö

Sinu ettevõtte vajadused on meile parimate tarkvaralahenduste leidmisel kõige tähtsamad. Oleme Sulle pikaaegne koostööpartner.

  • Võimalus enne ostmist proovida

Enne ostmist saad demo abil süsteeme proovida. Küsi meilt tasuta demo ja konsulteeri meie spetsialistidega, et saaksid teha kindla otsuse.

  • Meie tiim on Sinu tiim

Sul pole vaja oma uute süsteemide käivitamiseks ja haldamiseks tohutut tehnilise toe tiimi, sest hoolitseme selle eest ise.

  • Pilvetehnoloogia

Sinu aja, raha ja IT-ressursside säästmiseks on meie tarkvaralahendused pilveteenused. Kuid kui soovid, et süsteemid töötaksid Sinu serverites, siis ka see sobib.  


Tunnustus
  • Oleme koostöös SAPiga ühendanud jõud, et tuua oma klientideni Intelligentse Ettevõtte võimalused. Aitame organisatsioonidel saavutada soovitud tulemusi ning ehitada arukaid ja parimal viisil juhitud ettevõtteid, mis aitavad muuta maailma paremaks. Tuvastame, nõustame, ostame, loome, integreerime, toetame, teenindame, koolitame ja haldame parimaid SAP tarkvaralahendusi, mis teie soovidele kõige paremini vastavad. SAP Partner Center of Expertise sertifikaat
SAP Contact Center tarkvaralahendusele alates 2019. aastast

  • Vastame SAPi poolt teenusele ja klienditoele seatud kõrgetele kriteeriumitele ja tagame oma klientidele kiire ja kvaliteetse abi.


Sinu ettevõtte vajadused on meile parimate tarkvaralahenduste leidmisel kõige tähtsamad. Võta meiega ühendust ja räägime sellest.

Sinu tiim


Roman Errapart

müügidirektor

Kristo Rannamets

müügijuht

Marilyn Leppik

konsultant

Karl Allik

tarkvaraarendaja

Andrus Tamme

andmebaaside ja aruandluse spetsialist

Ekke-Edvard Einberg

CTO

Ken Tilk

projektijuht

Andres Loorpuu

CEO

Eglė Budreckė

kliendihaldur (Leedu)

Tarmo Toonpere

süsteemiadministraator

Eva Maimre

turundusjuht

Liivi Saluste

SAP Cloud for Customer konsultant

Jevgeni Vassiljev

SAP SuccessFactors nõustaja

Kerstin Anneljas

klienditeenindusjuht

Meelis Annus

tarkvaraarendaja

Caspar Ruul

süsteemiadministraator

Madis Malv

süsteemiadministraator

Suhtleme

Oleme pioneerid, sest pakkusime juba 2002. aastal esimeste seas maailmas pilvepõhiseid kõnekeskuste tarkvaralahendusi ning usume, et tipptasemel klienditeenindus on üks tähtsamaid äri alustalasid.

 

Meie pilvepõhiseid teenuseid kasutatakse üle maailma ja meie süsteemid aitavad teenindada kliente ööpäevaringselt.

 

Siit saad vastused oma kordumatutele küsimustele, aitame Sind rõõmuga.
Täida juuresolev kontaktivorm või kirjuta meile info@ipcallcenters.eu

* Need väljad on kohustuslikud

Sinu andmed on meie käes kaitstud ja neid ei jagata ärieesmärkidel kolmandate isikutega.

Kasutame küpsiseid analüüsimiseks ja Sulle vajaliku info pakkumiseks. Klõpsates nuppu OK kinnitad, et nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateave.